۹۸۴۲
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
تعداد بازدید : ۴۲
اجتماعی حوادث

اخبار ویژه

پلیس راهور فراجا در واکنش به ادعای مطرح شده پیرامون شماره‌گذاری خودروهای توقیفی شرکت چای دبش از سوی پلیس راهور اطلاعیه‌ای صادر کرد.

پلیس راهور فراجا در واکنش به ادعای مطرح شده پیرامون شماره‌گذاری خودروهای توقیفی شرکت چای دبش از سوی پلیس راهور اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش فراتیتر، پلیس راهور فراجا در پی ادعای مطرح شده مبنی بر شماره‌گذاری خودروهای توقیفی شرکت چای دبش، این موضوع را غیرواقعی اعلام کرد. در اطلاعیه‌ای که مرکز اطلاع‌رسانی پلیس منتشرکرده، آمده است:‌« در پی انتشار مطلبی کذب و مغرضانه و سراسر اتهام زنی فرد ضد انقلاب خارج نشین در فضای مجازی مبنی بر اینکه پلیس راهور خودروهای شرکت چای دبش را که مورد توقیف قرار گرفته‌اند به نام اشخاص یا شرکت‌های دیگری نقل و انتقال کرده است. پلیس راهور فراجا اعلام می‌دارد که این خبر اساسا کذب محض بوده و هر نقل و انتقالی برای خودروهای مربوط به اشخاص حقیقی  و حقوقی در یک فرآیند کاملاً روشن و شفاف صورت می‌پذیرد  به‌نحوی‌که امکان نقل و انتقال خودروهای  توقیفی و دستوردار در سامانه‌های این پلیس، اصلاً امکان پذیر نیست. »

در ادامه اطلاعیه پلیس راهور فراجا درباره چای‌ دبش گفت:‌« لازم به ذکر است  که براساس قانون، نقل و انتقال کلیه وسایل نقلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که فاقد دستورات مراجع   قضایی یا سایر دستگاه‌های  ذیصلاح باشند بلامانع بوده و اگر نقل و انتقالی برای خودروهای شرکت مذکور در استان البرز  صورت پذیرفته  مربوط به گذشته و فاقد دستور قضایی مبنی بر توقیف یا عدم ارائه خدمات بوده است.از طرف دیگر ، تعداد خودروهای ادعا شده تحت مالکیت شرکت موصوف نیز مورد تایید این پلیس نبوده و در صورت لزوم مستندات آن به مراجع قضایی ارائه خواهد شد.»

پلیس راهنمایی و رانندگی در پایان تاکید کرده که  «حق اقامه دعوی علیه انتشاردهندگان چنین اتهامات بی اساسی را در مراجع قضایی برای خود محفوظ میداند.»

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: