۹۸۵۵
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰
تعداد بازدید : ۴۵
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

ستاره پیشین تیم آرسنال فاش کرد که به همراهی گروهی دیگر از ستارگان پیشکسوت فوتبال قصد خرید یک باشگاه در دسته دوم فوتبال انگلیس را دارد.

ستاره پیشین تیم آرسنال فاش کرد که به همراهی گروهی دیگر از ستارگان پیشکسوت فوتبال قصد خرید یک باشگاه در دسته دوم فوتبال انگلیس را دارد.

به گزارش فراتیتر، دنیس برکمپ اعتراف کرد که به همراه سایر اعضای یک کنسرسیوم متشکل از گروهی ستاره‌های بازنشسته فوتبال، قصد خرید یکی از تیم‌های دسته دوم فوتبال انگلیس را داشته است.

اسطوره 54 ساله باشگاه آرسنال ضمن ابراز علاقه برای بازگشت به فوتبال انگلیس برای ایفای نقشی اجرایی، فاش کرد که او و شرکایش قصد خرید باشگاه ویکوم واندررز در دسته دوم فوتبال انگلیس را داشته‌اند اما درست در آخرین مراحل تکمیل فرایند خرید، این باشگاه به یک خریدار دیگر که پیشنهادی بالاتر داده بود، فروخته شد.

کنسرسیومی که برکمپ عضو آن است، شامل ستاره‌های سرشناس دیگری مانند فیلیپ کوکو، رونالد کومان، درک کویت و هنریک لارسن می‌شود و این گروه همچنان به دنبال خرید یک تیم دسته دومی در انگلیس است.

برکمپ در این خصوص به نشریه تلگراف هلند گفت: ویکوم واندررز پروژه خوبی بود و ما هم تا آستانه خرید آن پیش رفته بودیم اما در آخرین لحظات همه چیز از دست رفت. در کنار کوکو، کومان، کویت، لارسن و راب یانسن (ایجنت هلندی) قصد داشتیم سهام باشگاه را بخریم. هنوز هم رؤیای من است که تیمی برای پرورش بازیکنان با استعداد داشته باشم، یک آکادمی داشته باشم و از تمام تجربه‌ و دانش‌مان برای ارتقای آن استفاده کنیم. برنامه ما این نیست با یک سرمایه‌گذار میلیارد شریک شویم که کلی پول تزریق کند و یک شبه تیم را به موفقیت برساند.

ستاره هلندی سابق آرسنال افزود: وقتی شما گروهی از بازیکنان پیشکسوت طراز اول را کنار هم جمع می‌کنید، آن وقت باید از سطحی پایین‌تر کار را شروع کنید. من اطمینان دارم که با خرید یک تیم در دسته دوم انگلیس و با داشتن دانشی واقعی از فوتبال، ما این شانس را خواهیم داشت که در عرض 5 سال و حداکثر 10 سال به لیگ دسته اول صعود کنیم. ما درباره لیگ برتر حرف نمی‌زنیم. ورود به آنجا بسیار سخت است. با مالکان پولداری که باشگاه‌های لیگ برتری دارند، شما نمی‌توانید به فکر خرید یک تیم در آنجا باشید.می‌بینید که فروش منچستریونایتد هم هنوز کامل نشده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: