۹۹۳۰
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹
تعداد بازدید : ۳۹
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

مصدومیت سردار آزمون در دیدار با فیورنتینا خبر نگران‌کننده‌ای برای کادر فنی تیم ملی ایران است.

مصدومیت سردار آزمون در دیدار با فیورنتینا خبر نگران‌کننده‌ای برای کادر فنی تیم ملی ایران است.

به گزارش فراتیتر، رم یکشنبه شب در چارچوب هفته پانزدهم سری‌آ به مصاف فیورنتینا رفت که در این دیدار خانگی به سختی به تساوی یک بر یک رسید.

رم این دیدار را خیلی خوب شروع کرد و در دقیقه ۵ روی همکاری دیبالا و لوکاکو توسط لوکاکو به گل نخست رسید اما مصدومیت پائولو دیبالا در دقیقه ۲۵ کار را برای مورینیو سخت کرد.

مورینیو در این دقیقه سردار آزمون را به جای ستاره آرژانتینی به میدان فرستاد اما تسلط فیورنتینا بر توپ و میدان به حدی بود که رم فرصت موقعیت‌سازی پیدا نمی‌کرد.

البته مورینیو در دقیقه ۶۲ مجبور شد آزمون را به دلیل مصدومیت از زمین بیرون بکشد و از الشراوی استفاده کند اما کار جایی سخت‌تر شد که زالفسکی سه دقیقه پس از این تعویض اخراج شد و کوارتا یک دقیقه پس از این اخراج بازی را به تساوی کشاند.

به گفته آنجلو مانگیانته خبرنگار اسکای اسپورت، مصدومیت آزمون در مقایسه با مصدومیت پائولو دیبالا نسبتا جدی به نظر می‌رسد. آزمون ممکن است حداقل ۱۵ تا ۲۰ روز  از میادین دور باشد و به این ترتیب بازی‌های آتی رم با بولونیا، ناپولی و یوونتوس را از دست خواهد داد.

سردار آزمون در ابتدای فصل نیز با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد و در حالی که یک ماه تا شروع جام ملت‌های آسیا باقی مانده، مصدومیت برترین گلزن ایران خبر نگران کننده‌ای خواهد بود و باید دید او می‌تواند به موقع خودش را برای جام ملت‌های آسیا آماده کند یا خیر؟

تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا با فلسطین روبرو خواهد شد و در ادامه در دور گروهی با هنگ کنگ و امارات دیدار می‌کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: