۹۹۳۲
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹
تعداد بازدید : ۴۳
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

دو باشگاه پرتغالی به جذب ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان علاقه‌مند هستند.

دو باشگاه پرتغالی به جذب ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان علاقه‌مند هستند.

به گزارش فراتیتر، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان چندی پیش در گفت‌و‌گو با یک رسانه پرتغالی از تمایلش برای سرمربیگری در بنفیکای پرتغال صحبت کرد.

این مربی که نتایج خوبی در سپاهان به دست آورده، در نشست خبری بعد از دیدار مس رفسنجان در این باره توضیح داد: «سرمربی سپاهان هستم و یک فصل دیگر قرارداد دارم، همه می‌توانند حرف بزنند اما برداشت از حرف‌ها فرق دارد، بنفیکا تیم بچگی‌های من است و 10 سال در این باشگاه کار کردم و اینکه در چه شرایطی اتفاقی بیفتد، کسی نمی‌داند؛ یک سال دیگر قرارداد دارم و تمرکز من امروز و فردا اینجا است و کسی نمی‌داند تا چه زمانی در سپاهان خواهم بود».

یکی از مسئولان باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با تسنیم هرگونه دریافت پیشنهاد رسمی از سایر باشگاه‌ها برای ژوزه مورایس را رد کرده است اما با این وجود شنیده می‌شود دو باشگاه پرتغالی علاقه‌مند به جذب ژوزه مورایس در نیم‌فصل هستند.

ویکتوریا گیمارش و فارنسی تیم‌های رده پنجم و هفتم لیگ برتر پرتغال، دو تیمی هستند که گفته می‌شود ژوزه مورایس را زیر نظر دارند و باید دید آیا علاقه‌مندی آنها به سرمربی پرتغالی سپاهان به مرحله مذاکره خواهد رسید یا خیر. مورایس یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و در صورت تمایل به جدایی باید رضایت باشگاه سپاهانی را به دست بیاورد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: