۹۹۴۱
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۲
تعداد بازدید : ۶۱
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، انگیزه بیشتر سرخپوشان باعث می‌شود تا آنها برنده دربی شوند و حذف از لیگ قهرمانان آسیا را جبران کنند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، انگیزه بیشتر سرخپوشان باعث می‌شود تا آنها برنده دربی شوند و حذف از لیگ قهرمانان آسیا را جبران کنند.

به گزارش فراتیتر، مرتضی کرمانی‌مقدم، درباره پیروزی پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: پس از حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا و در آستانه دربی، بازی با هوادار بسیار اهمیت داشت تا با کسب سه امتیاز و پیروزی به استقبال بازی با استقلال برود. پرسپولیس در چند بازی قبلی‌اش هم در ورزشگاه آزادی نتوانسته بود هوادار را ببرد و از این حیث هم این بازی مهم بود و حالا با این برد شاگردان گل‌محمدی می‌توانند با روحیه و انگیزه بیشتری به مصاف استقلال بروند. به نظر من اگر پرسپولیس، هوادار را شکست نمی‌داد، حاشیه‌های تیم بیشتر می‌شد و در بهترین زمان پرسپولیس موفق به کسب سه امتیاز شد.

وی در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی‌اش از دربی پیش رو چیست، تصریح کرد: دربی همیشه شرایط و فضای خاص خودش را دارد و به هیچ وجه نمی‌توانیم نتایج بازی‌های قبل دو تیم را ملاک قرار دهیم، اما در این شرایط به نظر من پرسپولیس دربی را می‌برد چون انگیزه بیشتری برای کسب سه امتیاز دارد تا هم علاوه بر شکست رقیب سنتی خود، حذف از آسیا را جبران کند و به نوعی از بحران ناخواسته خارج شود و هواداران را دوباره با تیم آشتی دهد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: گل‌محمدی و بازیکنان وظیفه سنگینی دارند و به خوبی راه فرار از این فضا و بحران ناخواسته‌ای را که پیش آمده است، می‌دانند تا دوباره در مسیر موفقیت قرار بگیرند. آنها فصل گذشته هم چنین شرایطی را تجربه کردند، اما به یکباره ورق را برگرداندند و سه جام کسب کردند. سه امتیاز دیدار مقابل هوادار در بهترین زمان به دست آمد و باعث شد آرامش به تیم برگردد. الان کادر فنی و بازیکنان با تمرکز بیشتری فقط به بازی با استقلال و سه امتیاز این دیدار فکر می‌کنند و به نوعی همدل شدند تا بار دیگر هواداران را شاد کنند.

کرمانی مقدم در پایان در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس برای نیم‌فصل نیاز به تقویت دارد یا خیر، خاطر نشان کرد: پرسپولیس به نظر من خیلی مشکل خاصی به لحاظ بازیکن ندارد. بزرگترین ایراد تیم ضعف در گلزنی است. مدیران تیم اگر در نیم‌فصل بتوانند یک مهاجم خوب جذب کنند مشکل حل خواهد شد. شما وقتی بازی‌های پرسپولیس را نگاه می‌کنید از خط دروازه تا هجده قدم حریف همه چیز خوب پیش می‌رود، اما آنجا کمبود یک تمام‌کننده و مهاجم گلزن دیده می‌شود. البته شهاب زاهدی و نبیل باهویی نسبت به هفته‌های گذشته شرایط بهتری پیدا کردند، اما در کنار این دو مهاجم، پرسپولیس حتماً به یک فوروارد ششدانگ نیاز دارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: