۹۹۹۱
سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳
تعداد بازدید : ۱۰۱
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

مهاجم سابق پرسپولیس در پی شکایت از این باشگاه به فیفا درخواست مبلغ قابل توجهی را بعنوان غرامت دارد.

مهاجم سابق پرسپولیس در پی شکایت از این باشگاه به فیفا درخواست مبلغ قابل توجهی را بعنوان غرامت دارد.

به گزارش فراتیتر، باشگاه پرسپولیس در نقل‌و‌انتقالات پیش‌فصل طبق توافقی دو جانبه قرارداد لئاندرو پریرا را فسخ کرد و به این ترتیب این بازیکن بدون دریافت مبلغ قرارداد فصل آینده خود، از جمع سرخپوشان جدا شد.

در این توافق، باشگاه پرسپولیس قرار بود مبلغ 143 هزار دلار مطالبات پریرا از فصل گذشته را تا اوایل مهرماه به حساب او واریز کند. به همین دلیل این باشگاه در نامه‌ای از فیفا درخواست کرد مطالبات پریرا را از محل درآمدهای سرخپوشان در فیفا پرداخت کند اما این اتفاق رخ نداده و مهاجم برزیلی سابق سرخپوشان از این باشگاه به اتاق حل اختلاف فیفا شکایت کرده است.

ظاهراً نامه موافقت فیفا با درخواست باشگاه پرسپولیس، دیرتر از زمان تعیین شده و مورد توافق با پریرا به باشگاه رسیده و به همین دلیل این بازیکن بلافاصله پس از پایان مهلت مقرر در توافق نامه، شکایت خود علیه سرخپوشان را در فیفا به ثبت رسانده است.

باشگاه پرسپولیس که موافقت فیفا برای پرداخت مطالبات پریرا را دریافت کرده، در تلاش است رضایت پریرا را گرفته و این بازیکن از شکایت خود صرفه نظر کند اما این تلاش تاکنون بی‌نتیجه بوده و فعلاً توافقی در این‌باره حاصل نشده است.

پرسپولیس همچنین در نامه‌ای به فیفا توضیح داده که این باشگاه در زمان مقرر از آنها درخواست کرده مبلغ 143 هزار دلار را به حساب پریرا پرداخت کنند اما تعلل فیفا برای پاسخ به نامه باعث شده زمان تعیین شده برای پرداخت مطالبات پریرا به پایان برسد و این بازیکن علیه سرخپوشان شکایت کند.

لئاندرو پریرا توسط یک وکیل ایتالیایی در شکایت خود به فیفا به جای مبلغ 143 هزار مطالباتش، درخواست غرامت 350 هزار دلاری داده است. او البته بعد از این ماجرا و در مذاکره با پرسپولیس عنوان کرده در صورت دریافت 300 هزار دلار هم حاضر است از شکایت خود صرف‌نظر کند. موضوعی که پرسپولیسی‌ها با آن مخالفت کرده‌اند و مذاکرات در این زمینه ادامه دارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: